Ankara Çiçek Sepeti

Ankara çiçek sepeti ise Kale'si kırmızı gül, müzeleri şebboy, Anıtkabir ise orkidedir. Bazı kentler vardır iddiasız ve sıradan gözükür ama gün gelip bir karşılaşmaya girilecekse en güçlü rakipleri karşısında sakladığı hemen tüm değerleri birden ortaya döker ve şaşkınlıkla izlersiniz ne kadar çok dikkate değer yeri varmış diye. Ankara da çiçek bahçesi içindeki en nadide çiçeklerle boy ölçüşecek kadar dikkat çeker diğer herhangi bir şehirle karşılaştırıldığında. Neden derseniz her şeyden önce başkenttir ve hemen pek çok kurum ve kuruluşun merkezi Ankara'dadır. Bunun yanında çalıştığı alan ne olursa olsun devlet daire ve binalarının hemen hepsinin de merkez noktası ülkemizin bu güzide kenti olmasından ileri gelen özellikle herkes bir şekilde buraya uğramaktadır.

Ankara Çiçek Sepeti Bu çiçeksepeti aranjmanı size hala çekici gelmiyor mu? O zaman onu biraz zenginleştirelim ve cipsofilya ekleyelim. Ankara'nın cipsofilyası ise ekonomi ve finans sektöründe olup farklı şehirlerde çalışan insanlardır. Hepsi bir şekilde belki haftada bir belki de ayda bir buraya uğramakta ve çiçek sepetinin zenginleşmesine vesile olan cipsofilya özelliğini şehrin ritmine katmaktadır. Ziyaretçilerinin getirdiği ekstra hareketle daha da şenlenen ve rutini bozulan kent daha güzel ve göz kamaştırıcı hale gelmiştir.

Yollarda karşılaşabileceğiniz bu ve benzeri meslek grupları çiçek sepeti içindeki çok farklı unsurların rolünü üstlenmektedir. Çiçek sepeti beklenmedik sevinçlerin kaynağı ve en hoş sürprizidir. Kötü geçen zamanlarımız her ne kadar istemesek de yaşadığımız gerçekliklerimizden biridir. Bu kötü zamanlarda yüzümüzün asık olması ve kafamızın karmaşasının hemen her zerremize etki etmesi de tuhaf karşılanmayan bir durumdur. Sevdiklerini mutlu etmek isteyen insanların tercih birkaç basit ama etkili yol vardır. Bunlardan ilki çiçek sepetidir.

Ankara bu belki de en çok dikkat çeken aranjman içeriğine yataklık yapan bir kent olduğu kadar bizzat çiçek sepeti içinde yer alıp da diğerlerinden biraz daha ön plana çıkıp rol çalan özelliği de bünyesine bu şekilde katmaktadır. Görünmeyen kolları ile her ziyaretçisini sımsıkı sarmalayan bu kente ayrıca bir özelliğin de yakıştığını herkes kabul edecektir.Sayfalar :